1.3.Reálne možnosti zárobku na internete.

Klikanie na e-maily za odmenu

Odmeny za čítanie mailov môžete získať napríklad tu. Odmeny sú v centoch, ale tak, veď aj tak nám chodí veľa emailov a čítame ich zadarmo. Tu ani nemusíte čítať, len kliknete a odmena sa vám načíta.

Vypĺňanie dotazníkov

Môžete svojími odpoveďami pomôcť firmám pri uvádzaní nových výrobkov na trh, hodnotiť ich web stránky a podobne. Dobré je z ponuky prieskumných spoločností nájsť také, ktoré vyplácajú províziu už od malej sumy. Aby ste nerobili na dotazníkoch rok a potom prídete na to, že firma nieje seriózna.

Ponúkanie svojích služieb cez internet

Nie, teraz nemyslím na služby najstaršieho remesla na svete 😀 . Sú internetové stránky, kde sa zaregistrujete a ponúknete niečo v čom ste dobrí. Obľúbenou stránkou s ponukou takýchto služieb, ale aj rôznych produktov je napríklad jaspravim.sk. V ponuke je tam všetko od výmyslu sveta. Domáce výrobky, rôzne internetové služby, tvorba webov, spracovanie účtovníctva až po výklad snov, alebo ponuka byť frajerom na týždeň.

Zarábanie fotením a predajom fotiek, alebo videí cez fotobanky

Baví vás fotenie. Môžete si takto zarábať. Nafotíte dobré a zaujímavé fotky, alebo natočíte videá, vložíte do fotobanky a ak si fotku niekto stiahne, tak dostanete nejaké peniaze. Musíte sledovať trendy, ale aj ročné obdobie, aby ste dosiahli čo najviac stiahnutí. Fotografi, ktorí sa takto živia a zarábajú slušné peniaze majú pri svojej práci celé tímy. Ale dá takto celkom slušne si zarobiť. Prehľad zárobkov 20 TOP fotobankérov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Predaj online kurzov

Učte ľudí to, čo vás baví, cez internet. Stačí webová stránka s neodolateľnou ponukou. Môžete využívat videa a webináre, predávať e-booky. Stačí presvedčiť záujemcov, že ten kurz fotenia mobilom od vás je to najlepšie, čo mohli na internete nájsť a určite si ho musia kúpiť.

Píšte blog a zarábajte na zobrazovaní reklamy

Urobte vymakanú stránku so zaujímavým obsahom ktorú budú ľudia milovať. Pravidelne zverejňujte neodolateľné články, ktoré budú čítať a popri tom uvidia platené reklamy, na ktoré keď kliknú, tak vám naskočí provízia.

Robte videá na youtube

Staňte sa youtubérom a točte videá na témy, ktoré sa ľuďom páčia. Návody ako urobiť to, alebo niečo iné. Reklama sa vsunie do videa a vy zase zarábate. Musíte mať ale veľké množstvo pravidelných divákov.

A čo tak sa živiť ako Influencer?

Fungujte na blogu a sociálnych sieťach. Vytvorte si svojou činnosťou komunitu ľudí, ktorí vás budú sledovať a budú sa chcieť vám podobať vo všetkom čo budete zdielať. Musí to byť tak silné puto, že keď im poviete že bez originál kabelky od Gucciho nebudú vôbec in a ani nemôžu vyjsť na ulicu, tak zoženú peniaze a okamžite si ju kúpia. A nielen to. Oni budú šťastní, že ako výborne ste im poradili. No a vy? Zinkasujete za tento článok predsa mastnú províziu od predajcu kabeliek.

Samozrejme, tých reálnych možností privýrobku, alebo zárobku je mnoho. Ja som tu vypichol len niekoľko. V ďalšom článku vás chcem zoznámiť s možnosťou zárobku na internete, ktorú v najblišších rokoch čaká veľký rast. Pre mnoho ľudí sa stane toto odvetvie ich trvalým zamestnaním, ktoré im poskytne nevídané možnosti osobného rastu a slušný zárobok pre spokojný život.

Zarábajte cez internet, v pohode, pri kávičke! Prvý zárobok už do 10 dní a žiadne vstupné poplatky. Stačí meno a mail a v klube nájdete podrobné informácie. Vhodné pre každého. Stačí mať len chuť do práce. Kliknite prosím na tlačítko!

Ďakujem za váš čas a teším sa na naše ďalšie stretnutie.

Na ďalší článok vás upozorním mailom.

Valerián Lukačko, valerian@webyonline.sk