1.5.Seriózna spoločnosť v ktorej môžete mať prvý zárobok už o niekoľko dní.

Teraz vám chcem predstaviť firmu, ktorá určite stojí za vašu pozornosť ak chcete zmeniť svoj život a zarábať cez internet. Táto spoločnosť, ktorá je na trhu už vyše 80 rokov vznikla v Anglicku a postupne expandovala do ďalších krajín. V Česku a na Slovensku pôsobí vyše 5 rokov.

Výhodou je, že nevyberá žiadne registračné poplatky, ani nemusíte nakupovať štartovacie balíčky. Takže je ako stvorená pre každého, kto si potrebuje zarobiť, ale nemá na veľké investície. Napríklad mamičky na materskej, nezamestnaní, alebo dôchodci.

Je to perfektná možnosť ako začať podnikať úplne bez rizika. Neplatíte nájom ani e-shop. Nepotrebujete milión povolení a súhlasov. Od hygieny a mestského úradu počínajúc až po hasičov a odvoz odpadu končiac. Nenakupujete zásoby ani vám netreba skladovacie priestory. Nemusíte riešiť registračnú pokladňu, ani jej napojenie na finančnú správu. Nemusíte sa obávať návštev rôznych kontrolných orgánov, ktoré väčšinou končia väčšou, či menšou pokutou. Dokonca si nepotrebujete ani založiť na začiatku živnosť.

Pracujete online, cez internet a je jedno, či ste na Slovensku, alebo na druhom konci sveta. Stačí aby ste boli tam, kde sa pohybujú obrovské množstvá potenciálnych zákazníkov. Sú to sociálne siete a iné internetové kanály. Pretože verím, že tam trávite aj vy hodnú časť dňa, tak to bude jednoduché. Stačí využívať tie správne stratégie a postupy, ktoré sa ľahko naučíte.

Práca spočíva v propagácií výrobkov a firmy ako takej. Aj teraz určite poradíte rodine a známym, kde sa dá niečo výhodne získať. Ale odmenou vám je len dobrý pocit, že ste niekomu pomohli. Tu tiež pomáhate, ale za svoju činnosť získavate províziu, ktorá stále rastie. A skvelé je to, že nielen z výrobkov, ktoré doporučíte vy priamo, ale aj z predaja celej siete pod vami. Horná hranica príjmu nie je ničím obmedzená. Po čase sú to už aj pravidelné mesačné odmeny a mnoho ďalších výhod. Napríklad automobilový program, kde vám firma prispieva na mesačné splátky pri kúpe automobilu. Neskôr to budú aj exkluzívne zahraničné dovolenky.

Celý systém práce je maximálne spravodlivý a každý si zarobí presne toľko, koľko si zaslúži. Tu nepomôžu žiadne známosti, alebo podrazy od kolegov. Vo svojej virtuálnej kancelárii zistíte kedykoľvek koľko máte zarobené. A je tu ešte niečo, čo už v súčasných firmách nevidno. Každý vám ochotne poradí a nikdy nebudete na žiadny problém sami. Stačí napísať akúkoľvek otázku do facebookovej podpornej skupiny a v priebehu niekoľkých minút tam bude odpoveď. Pomáhame si navzájom nielen v zdielaní vlastností a využitia výrobkov, ale aj s objednávkami a všetkým čo s tým súvisí.

Každý mesiac vychádza nový vyše 110 stránkový katalóg plný skvelého tovaru, akciových ponúk a darčekov. Sortiment je veľmi rozmanitý, takže si vyberie určite každý. Od rôznych vychytávok do kuchyne, kúpelne a domácnosti všeobecne tu nájdete aj kvalitné čistiace prostriedky, prírodnú kozmetiku a drogériu. Doplnky stravy nielen pre zdravý život, ale aj pre zdravé chudnutie. Prírodná starostlivosť o krásny úsmev, tvár, vlasy a celé telo. Kvalitné čaje a káva s všelijakými príchuťami. Dámske, ale aj pánske vône pre každú príležitosť. Stále je v ňom aj mnoho sezónneho tovaru podľa ročného obdobia a aktuálnych sviatkov.

Zákazníci sa pre výborné skúsenosti s vlastnosťami výrobkov a cenami k nákupom opakovane vracajú. Takže máte stále viac a viac pravidelných odberateľov a províziu z ich nákupov. Stačí len pekne krok za krokom postupovať podľa skúseností členov tímu, ktorý si už takto slušne zarábajú.

A práve tento tím je na Slovensku jedinečný. Stačí len využiť jeho podporu a trpezlivo postupovať na ceste za pohodovým zárobkom s kávičkou v ruke. Nebudem vás klamať, že je to ľahká cesta. Nie, určite to nie je tak, že 10 minút poklikáte a idete si po 500€ do bankomatu. Chce to najmä v začiatkoch veľa usilovnej práce a učenia sa. Keď budete trpezliví a nedáte sa odradiť neúspechmi, tak určite uspejete.

Ale možno aj nie. Netvrdím, že je to pre každého. Najlepším spôsob ako si overíte, či je tento systém práce pre vás je si to vyskúšať. Najmä, keď nemôžete o nič prísť, ale môžete strašne veľa získať.

Predstavte si, že ráno nemusíte utekať v sychravom počasí na autobus. Môžete pracovať vtedy, keď vám to vyhovuje a keď máte chuť. Urobíte si svoju obľúbenú kavičku, pohodlne sa usadíte a pracujete. K práci vám stačí iba mobil. Máte viac času na rodinu a svoje koníčky.

Mimochodom. Čo si kúpite z prvých zarobených peňazí. Čím si urobite svoju prvú radosť na svojej novej ceste životom? Už viete, čo by to bolo. Predstavili ste si to? Super, tak sa už nezdržiavajme a poďme na to. Firma Betterware vám rada splní vaše želanie.

Kliknite na link, vyplňte údaje a keď všetko prebehne v poriadku tak môžete začať zarábať. Budete mať k dispozícii podrobný návod a pôjdete pekne krok za krokom svojím tempom. Link na registráciu do systému pre zarábanie v pohode pri kávičke. V prípade akýchkoľvek problémov ma kontaktujte.

Ďakujem za váš čas a teším sa na naše ďalšie stretnutie.

Na ďalší článok vás upozorním mailom.

Valerián Lukačko, valerian@webyonline.sk